Page 1 of 2
NBBK 2008???

Posted:
Wed Jan 16, 2008 4:11 am
by arno
Hee, heeft iemand al een idee over de datum en plaats van de volgende kampioenschap?
Ik dacht, laat ik er eens vroeg bij zijn dit jaar, aangezien mijn bakkenist in de zorg werkt en lang niet elk weekend vrij kan nemen.
Maar volgens mij zijn er meer mensen die het een tijdje van tevoren willen weten.
En eigenlijk ook omdat ik er nu alweer heel veel zin in heb, maar dat terzijde.
Ben benieuwd...
Arno

Posted:
Thu Jan 24, 2008 1:56 am
by emma
jaaa!
bakbrommer reesen! heb dr ook wel alweer zin in! en die winter toerrit in groningen? ging dat nou nog door?

Posted:
Tue Feb 12, 2008 1:34 pm
by Giel
Is er ondertussen al wat bekend?
Het is heerlijk weer, dus het kriebelt behoorlijk!
grt

Posted:
Sat Mar 01, 2008 11:39 pm
by chris666
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Bakbrommerkampioenschappen 2008 gewoon op pinksteren

Posted:
Tue Mar 04, 2008 5:50 pm
by chris666
Of anders gewoon (net als altijd) op pinksteren 10 en 11 mei. Ik denk zelf dat dit de beste optie is ivm festivals die in september plaatsvinden.
Er was een mailtje rond gegaan dat dit anders zou zijn maar ik nie begrijp. Wij als wedstrijdleiding gaan er wel gewoon vanuit dat dit evenement op Pinsteren plaatsvind. Laat anders een ijzersterke reden weten.
Groetjes,
Chris.

Posted:
Tue Mar 04, 2008 6:42 pm
by robert
waarom niet ouderwets op het ADM terrein het bakbrommer gebeuren?
Re: Bakbrommerkampioenschappen 2008 gewoon op pinksteren

Posted:
Thu Mar 06, 2008 11:00 am
by Io
chris666 wrote:Of anders gewoon (net als altijd) op pinksteren 10 en 11 mei. Ik denk zelf dat dit de beste optie is ivm festivals die in september plaatsvinden.
Er was een mailtje rond gegaan dat dit anders zou zijn maar ik nie begrijp. Wij als wedstrijdleiding gaan er wel gewoon vanuit dat dit evenement op Pinsteren plaatsvind. Laat anders een ijzersterke reden weten.
Groetjes,
Chris.
*bericht verwijderd wegens change of mind*
Izzt al bekend van de NBBK 2008?

Posted:
Wed Mar 26, 2008 12:32 am
by +/- 3 dB
Yep, ben ook heel benieuwd of het nu met pinksteren of wat ik vernam van medebakfreaks pas in Augustus? Maar da kan ik nie finden opt forum.
Want dan kan ik mn chefie ff melden dak een weekie vrij wil en dattie op moet zouten
En ga jullie allemaal van de baan rijden als je voor me rijdt...........hahaha.
Greetz
+/- 3dB team.

Posted:
Thu Mar 27, 2008 9:23 pm
by Io
Ik hoor de ene week dat t met pinksteren is en de andere week is t weer in augustus.
het zou fijn zijn als iemand van de organisatie iets erover zou willen zeggen!!!
3 weken van tevoren aankondigen lijkt me niet al te handig. Er zijn nogal wat mensen die vrij moeten nemen van werk en dergelijke. Precieze datum hoeft niet maar een indicatie van welke maand zou al fijn zijn!

Posted:
Sun Apr 06, 2008 12:39 pm
by majikan
heb gehoord dat het wel 10 en 11 mei in groningen is.....